REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Kompleks mixed-use Monopolis w Łodzi ma nowego większościowego właścicielaartykuł
Pokaż artykuł
Kompleks mixed-use Monopolis w Łodzi ma nowego większościowego właściciela
Monopolis w Łodzi – jeden z najbardziej nagradzanych i rozpoznawalnych projektów mixed‑use w kraju – zmienia strukturę właścicielską. Spółka Virako sfinalizowała sprzedaż większościowego pakietu udziałów w spółce celowej będącej właścicielem kompleksu. Transakcja obejmuje dwa z trzech etapów inwestycji.
19 nowych wieżowców w Warszawie do 2031 roku: Zmiana skyline stolicyartykuł
Pokaż artykuł
19 nowych wieżowców w Warszawie do 2031 roku: Zmiana skyline stolicy
Warszawa, będąca już centrum wysokościowej zabudowy w Polsce, ma szansę na znaczące poszerzenie swojego krajobrazu. Zgodnie z analizami rynkowymi, do 2031 roku w stolicy Polski planuje się budowę 19 nowych wysokościowców o różnorodnych funkcjach: biurowych, mieszkalnych i wielofunkcyjnych. Obecnie Warszawa koncentruje blisko 75% wszystkich wieżowców w kraju, co podkreśla jej dominującą rolę w tym segmencie.
[Warszawa] Green Caffè Nero wybiera projekty Grupy Capital Parkartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Green Caffè Nero wybiera projekty Grupy Capital Park
Grupa Capital Park podpisała dwie umowy najmu z marką Green Caffè Nero na otwarcia kawiarni w Warsza...
Wrocław: Najstarsza kamienica przy Piłsudskiego zbyt droga? Teatr Capitol znów poszuka kupcaartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Najstarsza kamienica przy Piłsudskiego zbyt droga? Teatr Capitol znów poszuka kupca
Dawna, zabytkowa siedziba przewodniczącego Śląskiego Sejmiku Krajowego miała zmienić właściciela za...
 Zakończyły się prace rewitalizacyjno-modernizacyjne biurowca Centrum Orląt we Wrocławiu [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Zakończyły się prace rewitalizacyjno-modernizacyjne biurowca Centrum Orląt we Wrocławiu [ZDJĘCIA]
Zakończyły się kompleksowe prace rewitalizacyjno-modernizacyjne jednego z najstarszych biurowców w stolicy Dolnego Śląska, Centrum Orląt. Budynek przeszedł metamorfozę. Renowacji poddane zostały zarówno wnętrza jak i elewacja biurowca. Budynek należy do Adventum Group funduszu Quartum Adventum International Ltd. Właściciel biurowca zdecydował się na jego renowację i modernizację według najnowszych standardów. Kompleksowe prace remontowe wraz z wymianą elewacji powierzono firmie Tétris, liderowi rynku w dziedzinie fit-out, która też odpowiadała po części za projekt. Tétris jest spółką zależną JLL, działa jako firma projektująca i wykonawcza.
Na budowie najwyższego budynku w Poznaniu, 116-metrowego biurowca Andersia Silver, zawiśnie wiecha [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Na budowie najwyższego budynku w Poznaniu, 116-metrowego biurowca Andersia Silver, zawiśnie wiecha [ZDJĘCIA]
Kolejny etap budowy najwyższego budynku w Poznaniu na finiszu. Na ostatniej kondygnacji spektakularnego biurowca Andersia Silver już 22 września 2023 r. pojawi się wiecha. Budynek ma zostać oddany do użytku już w połowie 2025 r.
[Łódź] Ziemia obiecana na rynku biurowym. Dynamiczny rozwój w Łodzi [RAPORT]artykuł
Pokaż artykuł
[Łódź] Ziemia obiecana na rynku biurowym. Dynamiczny rozwój w Łodzi [RAPORT]
Łódź, miasto o doskonałej lokalizacji w kontekście biznesowym, od dawna czeka na zdecydowany rozwój...
Nowe Miastoinwestycja
Pokaż inwestycję
Nowe Miasto
Kraków, Podgórze, Botewa
Start City etap IVinwestycja
Pokaż inwestycję
Start City etap IV
Kraków, Podgórze, Republiki Korczakowskiej 21
metraże
41 - 107 m2
zakres cen
od 700 843 zł
HEJ! Baniocha Ginwestycja
Pokaż inwestycję
HEJ! Baniocha G
Baniocha, Spokojna
Polska hubem centrów danych w Europie Środkowo-Wschodniejartykuł
Pokaż artykuł
Polska hubem centrów danych w Europie Środkowo-Wschodniej
Już przed pandemią prognozowano szybki rozwój centrów danych w Polsce, ale dwa lata pandemii stały się dla tego sektora jeszcze większym impulsem do wzrostu. Nasz kraj ma potencjał, aby w ciągu kilku lat dogonić kluczowe dla rynku zachodnioeuropejskie miasta i stać się hubem dla Europy Środkowo-Wschodniej. Szczególnie, że ten region nie jest jeszcze nasycony.
Co słychać na budowie pierwszej elektrowni jądrowej w Polsce? [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Co słychać na budowie pierwszej elektrowni jądrowej w Polsce? [FILM+ZDJĘCIA]
Rozpoczęcie prac przygotowawczych, kontynuacja badań geologicznych, negocjacje kluczowych umów i dalsze zabezpieczanie finansowania – to tylko niektóre z działań planowanych przez Polskie Elektrownie Jądrowe (PEJ) na najbliższe miesiące. Będzie to naturalna kontynuacja intensywnych prac rozpoczętych przez spółkę w 2024 roku, m.in. pierwszych prac terenowych, zaawansowania procesu pozwoleniowego, zapewnienia finansowania czy projektowania elektrowni jądrowej w lokalizacji Lubiatowo-Kopalino.
[Wrocław] Promenady Wrocławskie – etap I z pozwoleniem na budowęartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Promenady Wrocławskie – etap I z pozwoleniem na budowę
Pierwszy budynek mieszkalny Promenad Wrocławskich, nowej dzielnicy w centrum Wrocławia, uzyskał pozw...
[Bielsko-Biała] Kolejne nowe marki w Sarnim Stokuartykuł
Pokaż artykuł
[Bielsko-Biała] Kolejne nowe marki w Sarnim Stoku
Pierwszy w Bielsku Białej salon z artykułami dekoracyjnymi i wyposażenia wnętrz firmy Home&You,...
[Poznań] Galeria Dębiec – nowa inwestycja handlowa na mapie Poznaniaartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Galeria Dębiec – nowa inwestycja handlowa na mapie Poznania
Już w czerwcu br. pierwsi najemcy Galerii Dębiec w Poznaniu odbiorą swoje lokale. Obiekt o powierzch...
[Gorzów Wielkopolski] Rusza budowa piątego budynku przy Placu Jana Pawła II w Gorzowie Wielkopolskimartykuł
Pokaż artykuł
[Gorzów Wielkopolski] Rusza budowa piątego budynku przy Placu Jana Pawła II w Gorzowie Wielkopolskim
Firma Budnex rozpoczęła budowę kolejnej inwestycji w swoim rodzinnym mieście. Przy Placu Jana Pawła...
Obcokrajowcy chcą pracować w magazynach w Polsce [RAPORT]artykuł
Pokaż artykuł
Obcokrajowcy chcą pracować w magazynach w Polsce [RAPORT]
Coraz więcej cudzoziemców decyduje się na przeprowadzkę do Polski i podjęcie pracy w logistyce. W sektorze pracuje już około 20 proc. obcokrajowców zatrudnionych w naszym kraju. Najwięcej pracowników pochodzi z Ukrainy, Białorusi oraz Gruzji. Dynamicznie rośnie również liczba zatrudnianych obywateli Indii, Nepalu, Bangladeszu i Pakistanu.
[Poznań] Nowe Ogrody III w zaawansowanej budowieartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Nowe Ogrody III w zaawansowanej budowie
Osiedle Nowe Ogrody sukcesywnie wzrasta o kolejne budynki. Aktualnie w budowie znajduje się III etap...
[Poznań] III etap Nowych Ogrodów coraz bliżej końcaartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] III etap Nowych Ogrodów coraz bliżej końca
Trwają zaawansowane prace budowlane na III etapie osiedla Nowe Ogrody. Realizowana przez dewelopera...
The Bridge z pozwoleniem na użytkowanie [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
The Bridge z pozwoleniem na użytkowanie [FILM+ZDJĘCIA]
Budowa flagowej inwestycji Ghelamco w Polsce – liczącego ponad 54 tys. mkw. i 174 m wysokości kompleksu biurowego The Bridge – oficjalnie dobiegła końca. To kolejny spektakularny projekt i krok w dynamicznej transformacji okolic ronda Daszyńskiego w biznesowe centrum Warszawy, którą zapoczątkował belgijski deweloper i do dziś z powodzeniem kontynuuje.
REKLAMA